Opalovací krémy způsobují rakovinu kůže

Je léto, slunce krásně hřeje. Jedete k vodě a zodpovědně si přibalíte krém na opalování. Nechcete se přece vystavit riziku rakoviny. Krémem se namažete od hlavy k patě, čím větší ochranný faktor, tím lépe. A už vás mají přesně tam, kde vás chtějí mít. Prof. Toshi Fukita vynesl pravdu na světlo - a zaplatil za to.


Zajímáte se trochu o historii? Pak možná víte, že první opalovací krémy přišly na scénu až během druhé poloviny dvacátého století (http://en.wikipedia.org/wiki/Sunscreen#History ). Otázka zní : jak se lidé chráníli předtím? Jak je možné že nehynuli po miliónech na rakovinu kůže, kterou slunce vysílá ve smrtících UV paprscích? 

Těžko říct. Někdo může namítnout, že se lidé zkrátka tolik nevystavovali sluníčku, ale vezměme rozum do hrsti. Vždyť většina obyvatel Země se vždy se živila zemědělstvím, a to se (když nepočítáme tajné laboratoře na výrobu GMO plodin) vždycky provádělo pod otevřeným nebem. 

Co je zajímavé, je skutečnost, že po vynálezu opalovacích krémů se výskyt rakoviny kůže nejenže nesnížil, ale on se dokonce zvýšil (http://www.lecba-rakoviny.cz/napsali-o-nas/vyskyt-rakoviny-kuze-u-mladych-zen-pribyva-376)!!! Náhodu v tom může opravdu hledat jenom nemyslící člověk, nebo oběť Systému. Ona to náhoda rozhodně není.

Profesor Toshi Fukita (už jako bezdomovec)

V roce 2011 se udála jedna bezvýznamná věc - jeden zaměstnanec velké korporace podal výpověď. Ten zaměstnanec se jmenoval prof. Toshi Fukita a ta korporace byla jednou z nejvýznamnějších kosmetických firem. Tato společnost patří do konglomerátu, vlastnícího mimo jiné dvě z Big Pharma korporací…

Už vám to začíná být jasné? Kosmetický a farmaceutický průmysl jsou spojené nádoby. Jsou spolu navzájem propojené - majetkově, finančně i lidsky. A hlavně mají společný zájem - zisk. Rostoucí a trvalý zisk.

Ani farmaceutické, ani kosmetické firmy netouží po tom, aby vyřešily váš problém. Vzpomeňte si na fakt, že celulitidu vymysleli kosmetici, aby mohli ženám prodávat nefungující přípravky. A o tom, jak je účinná nákladná chemoterapie se snad nemusíme ani rozepisovat.

Vraťme se k profesoru Fukitovi. Poté, co odešel, zveřejnil na svém blogu vyznání. Citujeme:
“Sluneční záření je dobré. Je to dárce života. Lituji toho, že jsem se zabýval tím, jak se slunce udělat nepřítele, falešného nepřítele, jehož hrozba měla přinášet peníze do kapes zbohatlíků.
(...)
Pracovali jsme na vývoji ochranných krémů proti slunci, proti UV záření. (...) Vymýšleli jsme si účinky. (...) Prozradím vám tajemství - číslo, udávající výši ochranného faktoru, nepodává žádnou informaci. Je vymyšlené. Všechny opalovací krémy mají stejné složení i stejnou výši “ochrany”. (...) Opalovací krémy nefungují.
(...)
Ve spolupráci s farmaceuty a lékaři jsme pracovali na tom, jak do krémů vpravit carcinogenní látky. (...) Farmaceutické společnosti mají celé armády vědců, kteří přicházejí se stále novými a novými látkami, které nejsou na indexu toxických sloučenin. Tyto látky se přidávají do léků.
(...)
Naším úkolem bylo vytvářet krémy, které budou pomalu rozpoutávat rakovinu kůže. (...) Cílem bylo zvýšit tržby farmaceutických firem a lékařů, pomocí zvýšeného výskytu rakoviny.”

Profesor Toshi Fukita se za své vyjádření ocitl na indexu. Byl vypuzen z vědecké komunity a nekolikrát se stal cílem pokusu o vraždu. Jeho blog byl vymazán z internetu. Fukita postupně ztratil možnost jakékoli obživy i střechu nad hlavou. Už jako bezdomovec se dobrovolně přihlásil k úklidu Fukušimské havárie. Možná už tehdy tušil, že po dlouholetém kontaktu s karcinogenními látkami nemá co ztratit. Krátce poté byl prohlášen za nezvěstného.

2 komentáře:

  1. Ano, něco jsem o tom četl na ac24. Ale přijde mi to trochu přitažené na vlasy, nevím...

    OdpovědětVymazat
  2. Tomu věřím a ani se tomu už nedivím. :-(

    OdpovědětVymazat